YAŞAM-SAĞLIK

Meteoroloji'den Son Sakika Uyarısı

6671mlHava sıcaklıklarının oldukça düşmesinin ardından Meteoroloji'den son dakika hava durumu raporları gelmeye devam ediyor. İstanbul'da bu sene kar görülmemesi birçok vatandaşa İstanbul'a kar ne zaman yağacak? sorusunu akıllara getirdi.

Bakan Arslan: Yerli Whatsapp Geliyor

45hh6Son dönemin gözde ulaşım aracı Doğu Ekspresi’nde seyahat ettiğimiz Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, yerli WhatsApp’a isim aradıklarını dile getirerek, yerli mesajlaşma uygulamasının bilgilerinin kesinlikle izlenemeyeceğini ve depolanmayacağını ileri sürdü.

Adana'da şehit annesine otobüste hakaret

454f74lADANA'da ücretsiz ulaşım kartı olmasına rağmen şehit annesi yaşlı kadından 2,5 lira yolcu ücreti isteyen ve konuşmasında Türkiye Cumhuriyeti'ne hakaret ettiği belirlenen şehir içi özel halk otobüsünün şoförü Eren G., polis tarafından gözaltına alındı. Şoförün, şehit annesine küstahça sözler sarf ettiği an, otobüsün güvenlik kamerasına da yansıdı.

Hain saldırının nasıl gerçekleştiği ortaya çıktı

sahslAfrin'de dün 9 askerin şehit düştüğü 1027 rakımlı tepede çıkan çatışmada, PYD/PKK'lı teröristlerin aralarında çocukların da bulunduğu sivilleri kullanarak saldırdıkları, sivillerin arasından atılan el bombaları ile askerlerin büyük bölümünün şehit olduğu ortaya çıktı.

Tüm hakları uzungolfm.com'a aittir. Sitedeki bilgi ve reismler kaynak gösterilerek kullanılabilir...

www.uzungolfm.com  www.uzungollu.com