kaya Kurban Bayramı Arifesinde İnegöl İlçesinden iki acı haber birden geldi.İlk Acı Haber Fadula Teyze'den geldi.İnegöl Alanyurt Beldesinde ikamet eden Abdullah EROĞLU'nun Eşi Fadula EROĞLU karşıdan karşıya geçerken otomobil çarpması sonucunda hayatını kaybetti.

   Diğer Acı Haber ise Halit Abi'den geldi.Uzungöl Merkez Kaplanoz Mahallesi Sakinlerinden Merhum Nazım KAYAOĞLU’nun oğlu,Bursa İnegöl’de İkamet eden İsmail,Mustafa ve Şenol KAYAOĞLU’nun babaları Orman Muhafaza Memuru Nuri KAYAOĞLU’nun Abisi Halit KAYAOĞLU yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak 24 Ekim 2012 tarihinde vefat etti.

Yaklaşık bir yıllık bir süredir kanser hastalığı ile mücadele eden Halit Abi yaklaşık 2.5 aydır hastalık ile amansız bir mücadele veriyordu.son olarak 4 gün önce ağırlaşan ve İnegöl Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Servisine kaldırılan Halit Abi Burada yapılan Tüm Müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

   Sevecen,sıcakkanlı ve renkli kişiliği ile tüm Uzungöl Halkının Sevgisini ve saygısını kazanan sevgili Halit Abi’nin ani ölümü ailesini,İnegöl’ü ve de Tüm Uzungöl Halkını göz yaşlarına boğdu.Uzungöl’de yapılan her inşaatta bir tuğlası ya da emeği olan Sevgili Halit Abi gibi bir toplum insanını kaybetmek tüm Uzungöl’ün yüreğini yaktı.

   Fadula Teyzemiz ve Sevgili Halit Abi Kurban Bayramının birinci günü 25 Ekim 2012 Perşembe Günü İkindi Namazının ardından Bursa İnegöl de kılınacak Cenaze Namazının ardından yine Bursa İnegöl Şehir Mezarlığında defnedilecektir.

   Yönetim Kurulumuz adına Merhum Halit Abimize Allahtan rahmet kederli ailesine ve de tüm Uzungöl Halkına baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz

   İLETİŞİM:

Nuri KAYAOĞLU-Kardeşi-0 533 7383327

İsmail KAYAOĞLU-Oğlu-0 536 3738030

Mustafa KAYAOĞLU-Oğlu-0 536 5222630

Şenol KAYAOĞLU-Oğlu-0 532 1639748